Cart

Blog

Cilt Bakımı Ürünleri

Cilt Bakımı Ürünleri

Cilt bakımının daha sağlıklı ve aydınlık bir görünüm için yapılması gerekir. Hem cilt sağlığı hem de estetik anlamda cilt görünümünün daha iyi olması için düzenli olarak cilt bakım ürünlerinin kullanılması önemlidir.

Mezoterapi Bakım Setleri

Mezoterapi Bakım Setleri

Mezoterapi bakım setleri mezoterapi işlemi sonrası uygulanması gereken ürünleri içerir. Bu ürünler yapılan işlemin kullanım süresini uzatır. İyi bir mezoterapi işlemi sonrası cildin elastikiyetini destekleyen ve hyalüronik asit içe

Mossi Saç Bakım Seti Ve Şampuan

Mossi Saç Bakım Seti Ve Şampuan

Saç ekim işlemi sonrası kullanılacak saç bakım seti ve şampuanı ekim işlemi kadar önemlidir. İlk 15 gün boyunca normal şampuanlar ile bakım ve temizlik işlemi yapılamayacağı için özel ürünlerin kullanılması gerekir.

Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri en az cilt bakım ürünleri kadar önemlidir. Doğru seçeceğiniz uygun saç bakım ürünü ile hem var olan saçınızı korur ve beslersiniz hem de yeni saç çıkmasına zemin hazırlarsınız.

Saç Ekimi Sonrası Bakım Setleri

Saç Ekimi Sonrası Bakım Setleri

Saç ekimi işlemi önemli estetik işlemleri olmak ile birlikte saç ekimi sonrası saçın bakımı ve temizliği saç ekiminden önceki döneme göre daha gereklidir.

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)